Zajęcia Floor Core to połączenie treningu w pełnym zakresie ruchu naszego ciała. Bazuje na technikach floorwork, body movement, pilates, elementach stretchingu oraz rytmiki. Poczuj, że Twoje ciało potrafi poruszać się w niesamowity sposób, budując przy tym samoświadomość oraz piękną sylwetkę.

Dla Kogo?

Dla każdej osoby, która chce poprawić mobilność oraz świadomość swojego ciała. Przeznaczone dla osób powyżej 15 roku życia.

Czas Zajęć?

Zajęcia trwają 1 godzinę zegarową. W tym czasie ćwiczymy w 4 modułach: rozgrzewka, podstawy ruchu, improwizacja, wyciszenie.

Floor Core - krok po kroku.

Jak pracujemy na zajęciach?

Rozgrzewka.

Startujemy! Podnosimy temperaturę ciała. Zaczynamy od głowy, a kończymy na dynamicznych wymachach nóg w pozycji leżącej.

Czas: 10 min

Elementy.

Zaczynamy ćwiczenia właściwe. Kombinacje płynnych ruchów na podłodze, aktywujące mięśnie centrum, tzw. "core".

Czas: 35 min

Improwizacja.

Czas na dowolność. Prowadzimy własne ciało tak, jak czujemy. To część gdzie uziemiamy się oraz uwalniamy napięcia.

Czas: 5 min

Medytacja.

Wyciszenie w pozycji siedzącej. Skupiamy się na własnym ciele oraz oddechu. Kontaktujemy się z naszym wnętrzem. Odpoczywamy.

Czas: 10 min

BUTY, KARIMATA

W związku z tym, że większość ruchów wykonujemy na podłodze, będziemy potrzebowali miękkiego obuwia. Również przydatna jest karimata lub dowolna mata do ćwiczeń.

LUŹNE UBRANIE

Spodnie dresowe, t-shirt, lub też legginsy oraz luźna bluza. Każdy z tych elementów odzieży zalega w naszych szafach. Dlatego czas je „odkurzyć”. Na zajęciach Floor Core, nie liczy się modnie, ale wygodnie.

Przekonaj się do Floor Core.

Zobacz gdzie i kiedy odbywają się zajęcia Floor Core.

Zajęcia stacjonarne.

Regularne Zajęcia stacjonarne odbywają się w Śródmieściu Warszawy, ścisłe Centrum. Aby zapisać się na zajęcia grupowe, zapraszam do kontaktu poprzez maila lub formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej.

e-mail: kontakt@michalplewniak.pl

KIEDY?

PONIEDZIAŁEK godzina 18:00.

POZIOM?

GRUPA OPEN, czyli dla każdego.

Sesje Indywidualne

Dla tych, którzy wolą trening oraz pracę z ciałem w formie indywidualnej, zapraszam na 60 minutową sesję. Może to być w studio tańca, u Ciebie w domu. W trakcie sesji pracujemy zarówno nad wzmocnieniem mięśni brzucha, dna miednicy, core jak również nad uwalnianiem emocji oraz wyciszeniem.

CZAS TRWANIA:

60 minut: 50 min trening, 10 min medytacja.

ZAPISZ SIĘ:

Wyślij zapytanie na:

kontakt@michalplewniak.pl

Warsztaty, wyjazdy, obozy.

Jeśli chcesz, abym popracował z dowolną grupą (minimum 5 osób), zapraszam do kontaktu. Zazwyczaj warsztaty wyjazdowe to doskonała przestrzeń do pracy zarówno z ciałem jak i z umysłem. W pakiecie z zajęciami Floor Core, oferuję warsztaty na których dodatkowo popracujemy nad: nawykami, akceptacją swojego ciała, własnymi emocjami oraz poprawą swojego zdrowia od strony żywieniowej.

DLA KOGO?

KAŻDA grupa wiekowa.

POZIOM?

DOSTOSOWANY do grupy.

Formularz kontaktowy.

Wypełnij wszystkie pola. Odpowiadam w przeciągu 24h a nawet szybciej, dlatego nie ma potrzeby wysyłać wiadomości dwa razy.