TWOJE CIAŁO

To  Twoja  świątynia


Zadbaj o nie świadomie.

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA INACZEJ.

Nowe podejście do aktywności ruchowej.

W dawnym modelu ćwiczeń fizycznych, liczył się ekstremalny wycisk. Hektolitry potu, jak największa ilość powtórzeń lub też ilość ciężaru podniesionego, ustanawiały wyznacznik „dobrego treningu”. Dziś to już przeszłość…

Świadomość Ciała

W pracy z ludźmi, od ponad 13 lat obserwuję jak ciało ludzkie zachowuje się w różnych sytuacjach. W 2006 roku jako instruktor i trener, postanowiłem dzielić się swoją wiedzą na temat techniki tanecznej. Setki godzin warsztatów, tysiące ludzi, którzy przewinęli się przez moje zajęcia, dały niesamowity obraz ludzkiego ciała. Na bazie doświadczań stworzyłem własną koncepcję świadomości w ruchu.

W pracy z ludzkim ciałem, jest coś niesamowitego: to odkrywanie wewnętrznego potencjału jaki drzemie w Tobie! Kiedy rozmawiam z kursantami, często pojawiają się te same ograniczenia, z którymi warto pracować indywidualnie. Bo przecież każdy człowiek jest inny. Ograniczenia te zaczynają się oczywiście w umyśle, a kończą na manifestacji w ciele.

Postanowiłem coś z tym zrobić…

3 brakujące puzzle układanki.

Zanim jednak zacząłem działać, minęło kilka dobrych lat. Wzmacniając własną świadomość, dostrzegłem 3 przestrzenie, które okazały się wspólnym mianownikiem dla pracy z ciałem. Niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania ruchowego. Oto wnioski z mojej wnikliwej analizy tematu pracy z ciałem. Okazuje się, że należy zmienić podejście w 3 konkretnych aspektach:

Kreatywnie

W pracy z ciałem często brakuje kreatywności. Większość ćwiczeń jest odtwórcza, a ciało po prostu lubi kreować.  Tym samym łatwiej zapamiętuje ruch. Ważną rolę odgrywa tutaj również spokojna muzyka.

Zdrowo

Zdrowie to nie tylko jedzenie i styl życia. To również emocje, które doświadczamy każdego dnia. Podczas zajęć ruchowych, często brakowało wyciszenia lub medytacji na zakończenie treningu.

Pozytywnie

Bez akceptacji obecnej sytuacji, nie ma mowy o rozwoju i pracy z ciałem. Postanowiłem skupiać się na wzmacnianiu poczucia własnej wartości moich kursantów.

Sesje zajęć ruchowych.

Zarówno w grupie, jak i indywidualnie: na sesjach treningowych stawiam przede wszystkim na atmosferę. Dlaczego? Ponieważ w świadomej energii, można osiągnąć więcej.
W Twoje ręce oddaję 2 rodzaje zajęć ruchowych, które są doskonałą alternatywą do zwykłej siłowni czy też fitness klubu. Dowiedz się więcej o poszczególnych technikach, klikając poniżej na wybrany rodzaj zajęć.

„Floor Core” to kombinacja kilku technik ruchowych, poprzez które pracujemy nad wzmocnieniem tzw. „core”, czyli naszego centrum. Skupiamy się na świadomym poruszaniu w wielu płaszczyznach. Dodatkowym aspektem jest spokojna muzyka a na koniec treningu – wyciszenie.

Chcę Wzmocnić Ciało!

Breaking, czyli break dance to doskonała forma ruchowa dla każdego. Połączenie rytmiki, improwizacji oraz koncepcji ruchowych, pozwala skupić się na własnym ciele. Stajemy się nie tylko muzykalni, ale przede wszystkim uwalniamy wiele niepotrzebnych emocji z ciała.

Chcę zacząć tańczyć!

Korzyści dla Ciebie.

Co zyskujesz, podejmując pracę z własnym ciałem? Kilka kluczowych przestrzeni Twojego życia, otworzy się na nową energię.

Twoja Moc!

Wzmocnienie ciała fizycznego, poprzez szereg prostych i intuicyjnych ćwiczeń.

Zwolnij!

Praca z ciałem to nie wyścigi. Na zajęciach budujemy nawyk świadomości ruchowej.

Mięśnie głębokie.

Zamiast tysięcy "brzuszków", pracujemy pełnym zakresem ruchowym ciała.

Kreatywność.

Umysł oraz ciało uwielbiają kreację. Pracujemy zestawem ćwiczeń, jak również sami je tworzymy.

Uziemianie.

Poprzez ruch, uwalniamy z siebie nagromadzone napięcia z całego dnia.

Wyciszenie.

Medytacja to w intencji akceptacji siebie oraz wzmocnienia własnej wewnętrznej mocy.