Szczęśliwe Życie

Jak osiągnąć harmonię w życiu codziennym?

W natłoku pracy, codziennych wydarzeń oraz różnych emocji, człowiek często oddala się od własnej świadomości. Wtedy uwagę kierujesz w większej mierze na świat zewnętrzny. Dzieje się tak dlatego, ponieważ umysł przyzwyczaił nasze ciało do stanu walki o przetrwanie.

Trzy Sfery Życia

KreatywniePozytywnieZdrowo

Podczas warsztatów, wyjazdów jak i sesji indywidualnych, skupiam się na 3 strefach życiowych. Każda z nich zawiera istotne elementy, w przestrzeni których pracujemy nad wzrostem świadomości. Kiedy w równowadze połączysz twórczą ekspresję, pracę z emocjami i akceptacją siebie oraz podstawowe zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem, poczujesz przypływ niesamowitej energii życiowej.

KREATYWNIE

Pierwszy krok do świadomości to kreacja.

Poprzez zmianę nawyków, zaczynamy wychodzić ze strefy komfortu. Na początku warto przyjrzeć się naszym ograniczeniom i zaakceptować je w pełni. To doprowadzi do wejścia w kreatywność.

NAWYKI

Zaczynamy od lokalizacji ograniczających nawyków, przekonań a następnie pozwalamy sobie na kreację.

KREACJA

Drugim krokiem jest kreacja oraz korzystanie z twojej twórczości w celu polepszenia jakości codziennego życia.

POZYTYWNIE

Serce, umysł, ciało. To tutaj wszystko się dzieje.

Emocje wpływają na ciało a ono pokazuje nam nasze wnętrze na zewnątrz. Kiedy zaczynamy uświadamiać sobie w jaki sposób odpuszczać i uwalniać napięcie emocjonalne, wtedy nasze ciało odpowiada naturalnym zdrowiem.

UMYSŁ

Odpuść, uwolnij, przestań trzymać się kurczowo napięcia. W tej części pracujemy z umysłem, aby uwalniać nagromadzone emocje. Więcej odczuwamy a mniej myślimy.

CIAŁO

Pracujemy nad akceptacją naszego nagiego ciała, czyli jedynego jakie mamy na dany moment naszego życia. Akceptujemy poszczególne części ciała poprzez medytację i dziękczynność.

ZDROWO

Koktajle warzywno-owocowe jako naturalny detoks.

Na poziomie diety, warto zmienić kilka nawyków żywieniowych. Jednym z nich jest picie koktajli warzywno-owocowych. Koktajle są proste w zrobieniu, tanie i niesamowicie pożywne. Zacznij swój detoks.

BŁONNIK

Błonnik jest brakującym składnikiem codziennej diety. Najwięcej jest go w zieleninie, która nie jest zbyt popularna. Dzięki zielonym koktajlom, dostarczysz więcej wartościowego błonnika do swojego ciała.

ŚNIADANIE

"Nie mam czasu na śniadanie" - często słyszę te słowa. Pomijanie śniadania jest sporą stratą dla Twojego ciała. Dzięki koktajlom, szybko i efektywnie dostarczysz potrzebnych Ci witamin i minerałów.

Czy chcesz wyjść z ograniczeń i zacząć zmieniać swój świat na lepszy?

Skoro tutaj jesteś to odpowiedź jest prosta!:)

TAK! ZMIENIAM SWÓJ ŚWIAT.